Zeldzaams 2016

Naam: Snowboarding Master Standbeeld snowboard
Beschrijving: Speciaal uitgehakt!
Stond in de catalogus: Januari 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: WF005
wf005

Naam: IJs Hockey Pro Standbeeld ijshockey
Beschrijving: IJsculptuur Standbeelden – puck maar weg
Stond in de catalogus: Januari 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: WF008
wf008

Naam: Freeze Veteraan Standbeeld freezeveteraan
Beschrijving: Voor de echte Freeze veteraan
Stond in de catalogus: Januari 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: WF007
wf007

Naam: Pro Schaatser Standbeeld schaatser
Beschrijving: Je schaatst op DUN ijs
Stond in de catalogus: Januari 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: WF006
wf006

Naam: Groot Roze Kussen roze-kussen
Beschrijving: Zijdezacht zitgenot
Stond in de catalogus: Januari 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: NYOR2
nyor2

Naam: Khaki Slaapzak khaki-slaapzak
Beschrijving: Altijd warme voeten
Stond in de catalogus: Januari 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: SBR10
sbr10

Naam: Apen Ballon apen-ballon
Beschrijving: Chimpantastisch
Stond in de catalogus: Februari 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: CNY16
cny16

Naam: Bloeiende Vulkaan vulkaan
Beschrijving: De Lava ruikt geweldig
Stond in de catalogus: Februari 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: LOVC7
lovc7

Naam: Bloemen Leeuw bloemen-leeuw
Beschrijving: Loopt vol trots
Stond in de catalogus: Februari 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: LOVC9
lovc9

Naam: Schitterende Pauw pauw
Beschrijving: Heeft oog voor detail
Stond in de catalogus: Februari 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: LOVC8
lovc8

Naam: Stralende Liefdes Oester liefdes-oester
Beschrijving: Éen gigantische parel inbegrepen
Stond in de catalogus: Februari 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: LOVC6
lovc6

Naam: Blauwe Hitteflipper blauwe-flipper
Beschrijving: Blauw staat voor trouw
Stond in de catalogus: Februari 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: FAN05
fan05

Naam: Extra Grote Zonnebril grote-zonnebril
Beschrijving: Voor een zonnige dag.
Stond in de catalogus: Maart 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: PAS31
pas31

Naam: Astronautenhelm astronauthelm
Beschrijving: Ga waar geen andere Habbo eerder is geweest.
Stond in de catalogus: Maart 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: PAS32
pas32

Naam: Zeemeermin Haar zeemeermin-haar
Beschrijving: Verschillende tinten blauw!
Stond in de catalogus: Maart 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: PAS33
pas33

Naam: Koninklijke Kroon kroon
Beschrijving: Wees een echte koning.
Stond in de catalogus: Maart 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: PAS34
pas34

Naam: Smokkelaarstonnen smokkelaarston
Beschrijving: BANG! Bevat 1 van de 5 Piraten vs Vikingen zeldzaamheden
Stond in de catalogus: April 2016
Prijs: 75 credits + 75 diamanten
Wat zit erin: Gistende Bouillon, Inktvis Indringer, Geplunderd Goud, Vervloekte Fontein of Skelet Plunderaar
fermenting_broth squid_invader looted_bullion cursed_fountain skeletal_raider

Naam: Diepgrijze Marmeren Zuil grijze-pilaar
Beschrijving: Klassiek en statig
Stond in de catalogus: April 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: RDP06
rdp06

Naam: Groot Gouden Kussen gouden-kussen
Beschrijving: Zijdezacht zitgenot
Stond in de catalogus: April 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: PIL06
pil06

Naam: Verchroomd Harnas harnas
Beschrijving: Totaal krankzinnige niveaus van taaiheid.
Stond in de catalogus: Mei 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: HSH19
hsh19

Naam: Paarse Ruimtesluis paarse-ruimtesluis
Beschrijving: Hi-tech de deur door
Stond in de catalogus: Mei 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: SFD10
sfd10

Naam: Heldhaftige Helm heldhaftige-helm
Beschrijving: Het viel uit de hemel als een komeet
Stond in de catalogus: Mei 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: HSH20
hsh20

Naam: Inspirerende Beschermer beschermer
Beschrijving: Gemaakt met een onaardse metaal
Stond in de catalogus: Mei 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: HSH21
hsh21

Naam: Habbamantium Skelet skelet
Beschrijving: Voor wanneer je een geheel nieuw skelet nodig hebt
Stond in de catalogus: Mei 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: HSH22
hsh22

Naam: Betty de Luiaard betty-de-luiaard
Beschrijving: Luxe jungle fashion.
Stond in de catalogus: Juni 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: SJG00
sjg00

Naam: Jungle Katrol katrol
Beschrijving: Een heel vreemd ding.
Stond in de catalogus: Juni 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: SJG02
sjg02

Naam: Vleesetende Plant vleesetende-plant
Beschrijving: Het Regenwoud bad.
Stond in de catalogus: Juni 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: SJG03
sjg03

Naam: Houten Vlot houten-vlot
Beschrijving: Je kunt proberen om te ontsnappen…
Stond in de catalogus: Juni 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: SJG04
sjg04

Naam: Luxe HabboCopter habbocopter
Beschrijving: Volledig uitgerust
Stond in de catalogus: Juli 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: HPB11
hpb11

Naam: Roze Droomijsmachine roze-ijsmachine
Beschrijving: Zoete pixels onder nul
Stond in de catalogus: Juli 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: RIC05
ric05

Naam: Witte Haai witte-haai
Beschrijving: Deze vis wil je een kusje geven.
Stond in de catalogus: Juli 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: HPB12
hpb12

Naam: Kwal Lamp kwal-lamp
Beschrijving: Geeft een warme blauwe gloed af.
Stond in de catalogus: Juli 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: HPB13
hpb13

Naam: Hoog Aangedreven Speedboot speedboat
Beschrijving: Kan enge snelheden bereiken
Stond in de catalogus: Juli 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: HPB14
hpb14

Naam: Veganistische Snackautomaat veganistische-snackautomaat
Beschrijving: Voor iedereen die geen vlees wilt
Stond in de catalogus: Juli 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: HLY05
hly05

Naam: Bonnie de Cheerleader bonnie
Beschrijving: Bonnie heeft een nieuwe hobby: professional cheerleading
Stond in de catalogus: Augustus 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: HLY06
hly06

Naam: Fitness Fanaat fitness-fanaat
Beschrijving: Je kunt dus wel te veel sporten
Stond in de catalogus: Augustus 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: HLY08
hly08

Naam: Braziliaanse Smoothie Blender 34
Beschrijving: Gemaakt met de meest verse ingrediënten in Zuid America
Stond in de catalogus: Augustus 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: HLY09
hly09

Naam: Azuurblauwe Lichtgevende Kist azuur-kist
Beschrijving: Wat zit erin? Maak het open om het te zien!
Stond in de catalogus: September 2016
Prijs: 75 credits + 75 diamanten
Wat zit erin: Azuurblauwe Vuurdraak, Droomijsmachine, Hitteflipper, Fontein, Laserpoort, Marmeren Zuil, Parasol, Ruimtesluis, Toverlantaarn, Kussen, Olifant, Markies, Kamerscherm, Wegversperring of Rookmachine
azure_dragon_lamp azure_ice_cream_maker azure_powered_fan azure_fountain azure_laser_portal azure_doric_pillar azure_parasol azure_spaceship_door

azure_amber_lamp azure_giant_pillow azure_elephant azure_marquee azure_oriental_screen azure_road_barrier azure_smoke_machine

Naam: Lichtgevende Geest hween_r16_crackable2
Beschrijving: Open dit om één van de vier Spookjager Zeldzaamheden te krijgen!
Stond in de catalogus: Oktober 2016
Prijs: 50 credits + 50 diamanten
Wat zit erin: Cycloop Oog, Demonisch Kattengezicht, Kroonluchter des Doods of Piano des Doods
cyclops_eye clothing_r16_catface grim_reapers_chandelier grim_reapers_piano

Naam: Stijlvolle Fontein grijze-fontein
Beschrijving: Een oase in elke kamer
Stond in de catalogus: Oktober 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: RFG01
rfg01

Naam: Groot Turquoise Kussen zeegroen-kussen
Beschrijving: Zijdezacht zitgenot
Stond in de catalogus: November 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: PIL05
pil05

Naam: Koningskrab Aquarium 9ad23974e71e
Beschrijving: Vermijd zijn tangen
Stond in de catalogus: November 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: NCR01
ncr01_habboreport_nl

Naam: Schildpadden Aquarium 2b013c54f111
Beschrijving: Wat een kerel
Stond in de catalogus: November 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: NCR02
ncr02_habboreport_nl

Naam: Sidderaal Aquarium 73fd999c7f65
Beschrijving: Wat een schokken
Stond in de catalogus: November 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: NCR03
ncr03_habboreport_nl

Naam: Piranha Aquarium bbc04a5ce6dc
Beschrijving: Hecht je waarde aan je vingers?
Stond in de catalogus: November 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: NCR04
ncr04_habboreport_nl

Naam: Zeeduivel Aquarium 037a4250f855
Beschrijving: Lelijk en gevaarlijk
Stond in de catalogus: November 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: NCR05
ncr05_habboreport_nl

Naam: Tropische Vissen Aquarium 81a860cc7df7
Beschrijving: Breng een aantal Caribische invloeden naar je kamer
Stond in de catalogus: November 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: NCR06
ncr06_habboreport_nl

Naam: Kogelvissen Aquarium bd1c0877f6ac
Beschrijving: Niet geschikt voor consumptie
Stond in de catalogus: November 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: NCR07
ncr07

Naam: Kristallen Tiara crystal_tiara
Beschrijving: Gemaakt van magische ijskristallen.
Stond in de catalogus: December 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: X1605
badgetiara

Naam: Wijze Uil rare1
Beschrijving: Confucius herboren.
Stond in de catalogus: December 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: X1606
x1606

Naam: Rufusclothing_r16_cathat
Beschrijving: Slaapt op je hoofd.
Stond in de catalogus: December 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: X1607
x1607

Naam: Kasteel Troon kasteel-troon
Beschrijving: Verguld met goud.
Stond in de catalogus: December 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Badge: X1608
x1608

Naam: Gouden Ei magic1
Beschrijving: Welk beestje komt hier uit? Welk beestje komt hier uit?
Stond in de catalogus: December 2016 en Januari 2017
Prijs: 50 credits + 15 diamanten
Wat zit erin: Pluizige bal, Mini of Vurig kippetje
magic4 magic6 magic2

Naam: 2017 Feesthoeden Cadeaudoos ny17_crackable
Beschrijving: Welke Feesthoed verbergt zich binnen?
Stond in de catalogus: December 2016
Prijs: 25 credits + 25 diamanten
Wat zit erin: Turquoise, Blauwe, Roze, Zwarte, Paarse of Gouden Feesthoed
clothing_r16_party12 clothing_r16_party9 clothing_r16_party10 clothing_r16_party13 clothing_r16_party11 clothing_r16_party14

Aanmeldstatus

Je bent niet ingelogd.

Twitter