Zeldzaams 2014

Naam: Fontein der Eeuwigheid fontein-der-eeuwigheid
Beschrijving: Pixel Bronwater
Stond in de catalogus: Februari 2014
Prijs: 25 credits
Badge: SPA04
spa04

Naam: Elegante Lamp elegante-lamp
Beschrijving: In vuur en vlam
Stond in de catalogus: Februari 2014
Prijs: 25 credits
Badge: SPA03
spa03

Naam: Wellness Rolstoel wellness-rolstoel
Beschrijving: Je ziet er al veel beter uit!
Stond in de catalogus: Februari 2014
Prijs: 25 credits
Badge: SPA02
spa02

Naam: Konijnenstaart Grafsteenkonijn-iets
Beschrijving: Bovennatuurlijk konijnenwezen.
Stond in de catalogus: April 2014
Prijs: 25 credits

Naam: Dode Ei Ster dode-ei-ster
Beschrijving: Ovaal gevormde militaire Habbo basis
Stond in de catalogus: April 2014
Prijs: 25 credits

Naam: Lagomorph Sphinx lagomorph-sphinx
Beschrijving: Een konijnen hoofd en de moed van een leeuw
Stond in de catalogus: April 2014
Prijs: 25 credits

Naam: Mysterieuze Trofee mysterieuze-trofee
Beschrijving: Het bevat één van de 3 bestaande Zeldzame WK Trofeeën: Goud, Zilver, Brons
Stond in de catalogus: Juni 2014
Prijs: 25 credits
Wat zit erin: Gouden, Zilveren of Bronzen Voetbal Trofee
gold_football_trophy 
silver_football_trophy bronze_football_trophy

Naam: Mijn Kleine Eenhoorn Ballon eenhoorn-ballon
Beschrijving: Feestgangers zullen onder de indruk zijn van deze jaren ’80 Zeldzaam
Stond in de catalogus: Juli 2014
Prijs: 25 credits
Badge: HST62
hst62

Naam: Hoofd door het gat-bordleeuwentemmer-frank
Beschrijving: Maar, laat me eerst een foto nemen als Frank of als leeuw
Stond in de catalogus: Juli 2014
Prijs: 25 credits
Badge: HST64
hst64

Naam: Koffie Stand Piñata gele-pinata
Beschrijving: Oranje, je bent blij dat ik niet roze ben?!
Stond in de catalogus: Juli 2014
Prijs: 25 credits
Wat zit erin: Geel, Blauw of Roze Java Cafe
java_cafe_stand_yellow java_cafe_stand_blue java_cafe_stand_pink
Badge: PLZ23
plz23

Naam: Eenden Piñata blauwe-pinata
Beschrijving: Ik ben blauwwwwwww
Stond in de catalogus: Juli 2014
Prijs: 15 credits
Wat zit erin: Gele, Blauwe of Roze Eend Ballon
duck_balloon_yellow duck_balloon_blue duck_balloon_pink
Badge: PLZ26
plz26

Naam: Draaimolen Paard Piñata roze-pinata
Beschrijving: Oooh WAT ZIT ERIN?
Stond in de catalogus: Juli 2014
Prijs: 45 credits
Wat zit erin: Geel, Blauw of Roze Draaimolen Paard
carousel_horse_yellow carousel_horse_blue carousel_horse_pink
Badge: PLZ24
plz24

Naam: Hete Luchtballon Piñata groene-pinata2
Beschrijving: hblooza14_pinata4desc
Stond in de catalogus: Juli 2014
Prijs: 100 credits
Wat zit erin: Gele, Blauwe of Roze Luchtballon
hot_air_balloon_yellow hot_air_balloon_blue hot_air_balloon_pink
Badge: PLZ25
plz25

Naam: Buffel Standbeeld
Beschrijving: Oh geef me een huis waar de buffels zwervenbuffel-standbeeld
Stond in de catalogus: Augustus 2014
Prijs: 25 credits
Badge: HST85
hst85

Naam: Spookachtige Strop strop
Beschrijving: Het originele galgje poppetje
Stond in de catalogus: Augustus 2014
Prijs: 25 credits
Badge: WWB36
wwb36

Naam: Huifkar kuifkar
Beschrijving: Reis over de grote vlaktes in (relatieve) comfort
Stond in de catalogus: Augustus 2014
Prijs: 25 credits
Badge: WWB35
wwb35

Naam: Ouderwetste Schuiflade ouderwetse-schuiflade
Beschrijving: Dat zijn dan 20 munten
Stond in de catalogus: Augustus 2014
Prijs: 25 credits
Badge: WWB34
wwb34

Naam: Habbo TV Projector tv-projector
Beschrijving: Loop niet door het beeld heen.
Stond in de catalogus: September 2014
Prijs: 25 credits
Badge: HU024
hu024

Naam: Professor’s Boekenplank professors-boekenplank
Beschrijving: Hoog opgestapeld met kennis
Stond in de catalogus: September 2014
Prijs: 25 credits
Badge: HU023
hu023

Naam: Solar Systeem solar-systeem
Beschrijving: Er is een Habbo Hotel op elke planeet
Stond in de catalogus: September 2014
Prijs: 25 credits
Badge: HS018
hs018

Naam: Gekleurde Snoep Schedel snoep-schedel
Beschrijving: Om je skeletten vingers bij af te likken
Stond in de catalogus: Oktober 2014
Prijs: 25 credits
Badge: HS022
hs022

Naam: Griezelige Hersens Openhaardhersen-openhaard
Beschrijving: Bloedstollend maar oh zo gezellig
Stond in de catalogus: Oktober 2014
Prijs: 25 credits
Badge: HS029
hs029

Naam: Begraafplaats Val.kerkhof-valstrik
Beschrijving: Mijn ergste nachtmerrie komt uit.
Stond in de catalogus: Oktober 2014
Prijs: 25 credits
Badge: MXH28
mxh28

Naam: Schedel Fontein schedel-fontein
Beschrijving: Bezegend water door Frank.
Stond in de catalogus: Oktober 2014
Prijs: 25 credits
Badge: MXH27
mxh27

Naam: Ding Dong  ding-dong-poster
Beschrijving: Belleke Trek
Stond in de catalogus: November 2014
Prijs: 25 credits
Badge: MM015
mm015

Naam: Kerst Haai Troon kerst-haai-troon
Beschrijving: De beste rechter om te bepalen wat goed of slecht is
Stond in de catalogus: December 2014
Prijs: 25 credits
Badge: 14XR2
14xr2

Naam: Zingende Kerstliedjes Zeemeerminzeemeermin
Beschrijving: We fish you a merry Christmas, We fish you a merry Christmas.
Stond in de catalogus: December 2014
Prijs: 25 credits
Badge: 14XR1
14xr1

Naam: 2015 Boog2015-boog
Beschrijving: Loop door het nieuwe jaar
Stond in de catalogus: December 2014
Prijs: 25 credits
Badge: PRT08
prt08

Aanmeldstatus

Je bent niet ingelogd.

Twitter