Zeldzaams 2013

Naam: HC Ridder hc-ridder
Beschrijving: Ridder van de HC Ronde Tafel
Stond in de catalogus: Januari 2013
Prijs: 25 credits

Naam: Aquarium aquarium
Beschrijving: Perfect voor de crib van een rapper
Stond in de catalogus: Januari 2013
Prijs: 50 credits

Naam: Steampunk Grammofoongrammofoon
Beschrijving: De muziek van de toekomst?
Stond in de catalogus: Maart 2013
Prijs: 25 credits + 100 duckets

Naam: Steampunk Zeppelin zeppelin
Beschrijving: Uit de buurt van open vuur houden!
Stond in de catalogus: Maart 2013
Prijs: 75 credits + 25 duckets

Naam: Tijdmachine tijdmachine
Beschrijving: Reis naar de vierde dimensie
Stond in de catalogus: Maart 2013
Prijs: 50 credits + 80 duckets

Naam: Zeldzame Banzai Bot bb-bot
Beschrijving: Optima Prisma is er niets bij!
Stond in de catalogus: April 2013
Prijs: 25 credits

Naam: Zeldzame Banzai Teddy bb-hoofd
Beschrijving: Die beer is doodeng maar toch knuffelbaar!
Stond in de catalogus: April 2013
Prijs: 25 credits

Naam: Zeldzame Banzai Lichtbol bb
Beschrijving: Drie, twee, een… Banzai!
Stond in de catalogus: April 2013
Prijs: 25 credits

Naam: Troon Goede Kant troon-goede-kant
Beschrijving: Alleen voor goede Habbo’s
Stond in de catalogus: Mei 2013
Prijs: 50 credits

Naam: Troon Slechte Kant troon-slechte-kant
Beschrijving: Alleen voor slechte Habbo’s
Stond in de catalogus: Mei 2013
Prijs: 50 credits

Naam: Popcorn Kraam popcornkraam
Beschrijving: Popcoooorn! *nom nom nom*
Stond in de catalogus: Juli 2013
Prijs: 25 credits
Badge: HPR03
hpr03

Naam: Hotdog Kraam hotdogkraam
Beschrijving: Lekker warm met een pittig sausje
Stond in de catalogus: Juli 2013
Prijs: 25 credits
Badge: HPR02
hpr02

Naam: Bubble Juice Kraam bubblejuicekraam
Beschrijving: Bubble Juice voor dorstige Habbo’s
Stond in de catalogus: Juli 2013
Prijs: 25 credits
Badge: HPR01
hpr01

Naam: Standbeeld Poseidon poseidon
Beschrijving: Voel de toorn van de God van de zee!
Stond in de catalogus: Augustus 2013
Prijs: 25 credits

Naam: Bureau Stuurman bureau-stuurman
Beschrijving: Teken de weg naar de verborgen schat
Stond in de catalogus: Augustus 2013
Prijs: 25 credits

Naam: Kraken kraken
Beschrijving: Geef het kraken vrij!
Stond in de catalogus: Augustus 2013
Prijs: 25 credits

Naam: Schoolpoort schoolpoort
Beschrijving: De poort naar een nieuw schooljaar
Stond in de catalogus: September 2013
Prijs: 25 credits
Badge: SCH15
sch15

Naam: Zeldzaam Verguld Bureau vergulde-bureau
Beschrijving: Absolute klasse in de klas!
Stond in de catalogus: September 2013
Prijs: 25 credits
Badge: SCH16
sch16

Naam: Zeldzame Vergulde Stoel vergulde-stoel
Beschrijving: Absolute klasse in de klas!
Stond in de catalogus: September 2013
Prijs: 25 credits
Badge: SCH17
sch17

Naam: Sally het Schaap sally
Beschrijving: Wol is en blijft wol
Stond in de catalogus: Oktober 2013
Prijs: 25 credits

Naam: Prinses op de Zeldzame erwt prinses-op-de-erwt
Beschrijving: Nee, nee, zo lukt het niet!
Stond in de catalogus: Oktober 2013
Prijs: 25 credits
Badge: HBR01
hbr01

Naam: Seance Boek seance-boek
Beschrijving: Beleef het verhaal
Stond in de catalogus: Oktober 2013
Prijs: 25 credits
Badge: HBR02
hbr02

Naam: Doornentroon doornentroon
Beschrijving: Misschien heb je een kussen nodig…
Stond in de catalogus: November 2013
Prijs: 25 credits
Badge: HBR04
hbr04

Naam: Gnome gnome-poster
Beschrijving: Deze vakantie, ontdek de Habbo diep in je
Stond in de catalogus: December 2013
Prijs: 25 credits

Naam: Magische Machine magische-machine
Beschrijving: Beep. Beep. Boo. Bop. Beep.
Stond in de catalogus: December 2013
Prijs: 25 credits

Aanmeldstatus

Je bent niet ingelogd.

Twitter